Naše kompletní služby

Penzion Obora

V penzionu Obora nabízíme všechno, co potřebujete, abyste si užili skvělou rodinnou dovolenou. Překrásné prostředí Českého lesa je koneckonců pro strávení příjemných dnů s blízkými ideální: poskytuje totiž perfektní vyžití všem, kdo se rádi pohybují v přírodě, ať už na náročných pěších túrách, nebo jen při lelkování v lese. Věříme, že si svoje prázdniny u nás užijete i Vy!

Co penzion nabízí?

Penzion sídlí v relativně nedávno rekonstruované škole a nabízí moderní vybavení a čisté, příjemné prostředí pro celou rodinu. Ve Vašich pokojích budete mít veškeré pohodlí, které potřebujete, a u penzionu najdete také velkou spoustu zábavy a vyžití pro volné chvíle.

Ubytování v penzionu zahrnuje

6 dvojlůžkových pokojů
(z toho 3 s možností přistýlky)

lednici na každém pokoji

Wi-Fi připojení v ceně

sociální zařízení a sprchu na každém pokoji

parkování pro návštěvníky zdarma

společenskou místnost s dětským koutkem

zahradu, letní altán a spoustu venkovních atrakcí pro děti

Z

možnost polopenze

A na co se můžete těšit v okolí?

Pohraniční pohoří Český les je dosud méně navštěvovanou, přesto ale překrásnou oblastí Čech. Území Českého lesa bylo vyhlášeno chráněnou krajinnou oblastí i přírodním parkem a na své si tu přijdou jak milovníci přírody, tak ti z Vás, kdo preferují kulturní památky. Ideální podmínky jsou tu pro méně náročnou pěší turistiku – doporučujeme třeba výlet na Čerchov (1042 m.n.m.), Dlouhou skálu (969 m.n.m.) nebo Havran (894 m.n.m.). Při výletech Českým lesem obvykle davy turistů nepotkáte a budete tak mít dostatek příležitostí skutečně si prohlédnout zdejší chráněnou přírodu – třeba původní bučiny nebo cenná rašelinná jezírka. V Českém Lese najdete také řadu skvělých příležitostí pro výlety na kole – doporučujeme vybrat si třeba některou z řady místních rozhleden, prohlédnout si starý klášter v Pivoni nebo se jen tak kochat krajinou na některé z četných místních cyklostezek.

10 km od penzionu najdete okresní město Tachov. To Vám kromě všech služeb, které budete potřebovat (od lékařské péče po supermarkety) poskytne také řadu kulturních zážitků. Podívat se tu můžete třeba na místní hradby ze 14. století, na expozici Muzea Českého lesa nebo na nedalekou Windischgrätzovu jízdárnu.

V zimě najdete v okolí našeho penzionu řadu udržovaných běžeckých stop – třeba jen několik km na západ, přímo u německých hranic (a částečně až za nimi), můžete využít běžecké stopy mezi Silberhütte a Knížecím stromem. Lyžařské areály pak najdete mimo jiné na Přimdě nebo v Mariánských Lázních.

Ceny

Pokud hledáte levný, ale přitom kvalitní penzion pro svou letní nebo zimní dovolenou, jste u nás správně. Vyberte si, co konkrétně by Vás zajímalo, a ozvěte se nám, abyste zjistili, kdy pro Vás budeme mít volný pokoj! Věříme, že Vám pobyt u nás bude vyhovovat.

900 Kč 2 osoby / noc bez snídaně
3 000 Kč Apartmán 3x ložnice
120 Kč Snídaně / osoba
200 Kč Večeře / osoba
30 Kč / osoba Místní poplatek

Věříme, že se Vám v našem penzionu bude líbit!