Kontakty

Penzion Obora najdete v jedné z nejkrásnějších částí západních Čech – v Českém lese. Pokud máte chuť zajít si na túru, zarybařit si nebo si užít pobyt v přírodě s dětmi, jsme pro Vás ideální. Ozvěte se nám a ověřte si dostupnost Vámi vybraného termínu!

Kde nás najdete ?

Malá vesnička Obora, v níž se penzion Obora nachází, leží přímo uprostřed pohoří a přírodního parku Český les. Oboru najdete přibližně 10 km od Tachova, 30 km jižně od Mariánských Lázní a slabých 6 km od německých hranic. Pobyt u nás je tak ideální pro všechny, kdo mají rádi pěší turistiku a cykloturistiku, pobyt v přírodě, rybaření nebo houbaření.

Pokud k nám jedete poprvé, zamířit musíte na samý východní okraj Obory, na místo bývalé školy, kterou jsme nově zrekonstruovali do nynější podoby penzionu. Do centra obce to od nás budete mít pouhých pár set metrů, i ty ale zaručí dokonalý klid v okolí Vašeho ubytování. Pro hosty penzionu samozřejmě zajišťujeme parkování zdarma, přijet ale můžete i veřejnou dopravou – autobusy staví přímo u naší budovy, na zastávce Obora – škola.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi!

Penzion Obora

Penzion Obora

70 316 61

Adresa

Obora 70
Tachov 347 01

Telefón 

607 209 888
606 554 507

Email

penzion.obora@centrum.cz